Web Sitemize Hosgeldiniz. Kaliteli ve en uygun fiyata hizmet almak icin bir telefon kadar
yakin TNCL Adres ve Telefon bigilerimiz
Merhaba!

TNCL Kurumsal

Firmamız 2008 yılında Adil Tuncel  ve kardeşleri tarafından TNCL Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri  olarak  ticari hayatına başlamıştır.

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana Gebze ve çevresinde aranan bir şirket olmuştur.

Gittikçe daha da gelişen firmamız üstlendiği işleri hakkıyla bitirmeyi her zaman başarmıştır.

Firmamız TNCL Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri kurulduğu günden itibaren temizlik sektöründe gösterdiği güvenilir ve başarılı çizgi sayesinde Gebze de vazgeçilmez bir firma haline gelmiştir. Kuruluşundan bu yana hizmetlerle güvenilir bir firma olduğunu ispatlamıştır. TNCL Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetlerinin  daha büyük yeniliklere ve başarılara imza atacak güçte olduğunu ve bu güvenilir çizgide yolumuza devam edeceğimizi taahhüt ederiz.

Firmamızı bugünlere getiren personelimize ve saygın müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.

Kalite Politikası

Ülkemizin temizlik  sektörüne gelişmiş ülkelerin kalite seviyesinde inşaat yapıları sunmak,pazar payını sürekli yükseltmek,üretimde modern ve teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek,ileri teknoloji ekipmanlarını ve nitelikli çalışanların katılımını sağlayarak sürekli iyileştirme sağlamak,müşterilerimizin talepleri doğrultusunda faaliyetlerimizde yüksek sürat ile üretme-teslim etme amacına hizmet ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek olarak benimsenmiştir.

 

Müşteri Politikamız

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunumunu çok çeşitli yollarda gerçekleştirme amacında olan firmamız, kendisinden beklenen her türlü hizmeti alanındaki profesyonel kadrosu ve iş bitirmedeki kalitesi ile sunarak kendi sektörünün vazgeçilmez firmaları arasında yerini almıştır. Projenin gelişi ile start verdiğimiz imalat sürecimiz, müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde algılayan konusunda uzman kadromuzun malzeme ve  teknolojisinde getirdiği yenilikler ve titiz çalışması sonucunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunarak tamamlanmaktadır. Müşteri portföyünü geliştirme yolunda çalışmalarını sürekli olarak teknolojik değişmelere ayak uydurarak sürdüren TNCL Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri bu alanda kendini yenileyerek ortaya koymuş olduğu yapılarda dayanıklılığı, sürati ve kaliteyi öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur.

                  Birlikte çalışabilmek ümidiyle.

                                TNCL Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri  ©2008